Diplomarbeit und Bachelorarbeit

Es gibt 9 Produkte.


Tiskneme a vážeme závěrečné práce
• DO 2 HODIN (běžně okolo 15 minut)
• DO 24 HODIN
• DO 2 DNŮ
• ekonomicky DO 3 DNŮ

Co je u nás ZDARMA a jinde za příplatek:


Přesně vidíte, co objednáváte -> žádné chyby, žádné reklamace.
Využijte spousty chytrých funkcí, které nikde u konkurence nenajdete !


JAK OBJEDNAT:

pouze ON-LINE,   tuhé desky pro svázání se objednávají zvlášť a vlastní tisk práce zvlášt, tedy jako 2 samostatné položky, které postupně vložíte do nákupního košíku a poté dokončíte objednávku. Můžete si také napřed objednat pouze samotné desky (ušetříte, neboť delší termín výroby desek = levnější objednávka) a vlastní tisk práce si objednat až na poslední chvíli jako další objednávku (tisk obsahu je hotov do několika minut až desítek minut a je bez expresních příplatků).
Případně si svou práci můžete přinést již vytištěnou pouze ke svázání do připravených desek. Design zlatého nebo stříbrného potisku tuhých desek si snadno připravíte v našem ON-LINE grafickém editoru, a to s libovolnými texty a logy v libovolném uspořádání, počet řádků nerozhoduje a je BEZ PŘÍPLATKU !!.
Připravené vzory všech škol najdete zde. Vzory pravidelně a zdarma aktualizujeme podle pokynů studijních oddělení jednotlivých škol nebo podle Vašich poslaných pokynů z Vaší školy.



KDE VYZVEDNOUT:

1) osobní vyzvednutí vyhotovených tuhých desek a vytištěné práce (zatím nesvázané) čekající na Vaši závěrečnou kontrolu a příp. vložení dalších stránek, svázání je poté NA POČKÁNÍ a ZDARMA,
na provozovnách:

Na Moráni
provozovna Praha 2, Na Moráni 17 (Karlovo náměstí),
Po-Pá 9:00-17:30 hodin,

V Karlíně
v produkčním středisku Haron, Praha 8, Sokolovská 233/37 (37 = modré číslo), 3 minuty chůze od metra Florenc B,C, vstup z ulice po zazvonění,
Po-Pá 9:00-17:00 hodin.

2) odeslání komplet svázané práce Českou poštou,
AKCE DOPRAVA ZDARMA při objednávce nad 1000,- Kč.

Kunden- und Informationstelefon:
+420 777 050 777
  po-pá  8:00-20:00 hod.