Diplomové a bakalářské práce

Počet produktů: 6
       

              TISK                   +                   VAZBA                   +                   DOPLŇKY
Vážeme a tiskneme diplomové, bakalářské, absolventské, disertační, habilitační, závěrečné, maturitní a jakékoliv jiné práce
DO 2 HODIN (Praha 8-Florenc), DO 24 HODIN (Praha 2 a 8), DO 2 DNŮ (celá ČR) a ekonomicky DO 3 DNŮ (celá ČR).
Vaši studijní práci vytiskneme (od 40,- Kč), zkompletujeme a svážeme do luxusních tuhých desek (od 199,- Kč) včetně pozlacení libovolným textem, logem i kresbou v libovolném počtu řádků a velikosti BEZ PŘÍPLATKU. Jsme NEJLEVNĚJŠÍ !!
Objednání práce:
pouze ON-LINE, objednávají se desky pro vazbu zvlášť a vlastní tisk práce zvlášt, tedy jako 2 samostatné položky, které postupně vložíte do nákupního košíku a poté dokončíte objednávku. Můžete si také napřed objednat i pouze samotné desky (ušetříte, neboť delší termín = levnější objednávka) a vlastní tisk práce si objednat až na poslední chvíli jako další objednávku - tisk je na počkání bez příplatku, případně si svou práci přinést vytištěnou pouze ke svázání do připravených desek.
Způsoby vyzvednutí:
1) osobní vyzvednutí vyhotovených tuhých desek s potiskem pro svázání práce a vytištěné práce s možností závěrečné kontroly a příp. vložení dalších stránek před finálním svázáním (svázání na počkání do 3 min.) na provozovně:
- provozovna Praha 2, Na Moráni 17 (Karlovo náměstí), Po - Pá 9:00-17:30 hodin,
- v produkčním středisku Haron, Praha 8, Sokolovská 37 (modré číslo), 3 minuty chůze od metra Florenc B,C, vstup z ulice po zazvonění, Po-Pá 10:00-17:00, mimo tu dobu po domluvě na tel. 777 050 777.
2) Odesláním komplet svázané práce Českou poštou po celé ČR, AKCE DOPRAVA ZDARMA po celé ČR při objednávce nad 900,- Kč a při platbě bankovním převodem, doručení zpravidla hned následující pracovní den od vyhotovení zakázky, Česká pošta bohužel termín do následujícího dne negarantuje a cca 5 % zásilek doručuje do 2-3 pracovních dnů.
Pro případné dotazy volejte přímo zákaznický servis tel. 777 050 777, Po - Ne 8:00 - 20:00 hod.