Kapsa na přílohy samolepící Zobrazit v plné velikosti

Kapsa na přílohy samolepící

PVC kapsa na volné A5 přílohy (A4 a A3 přílohy po přeložení), které chcete přidat k Vaší práci. Přílohy lze z kapsy kdykoliv vyjímat a opětovně vkládat bez omezení. Kapsu jednoduše nalepíte na vnitřní stranu zadních desek Vaší práce. Přílohy ve formátu A4  je nutné přehnout na půl, viz pozn. níže.

Více informací
107
bez DPH
včetně DPH
Dostupnost:
skladem
/ 1 ks
19,00 Kč / 1 ks
Množství:
ks
Více informací:

PVC kapsa na volné přílohy, které chcete přidat k Vaší práci.  Přílohy lze z kapsy kdykoliv vyjímat a opětovně vkládat bez omezení. Kapsu jednoduše nalepíte na vnitřní stranu zadních desek Vaší práce.

Přílohy ve formátu A4 je nutné nejprve přehnout na půl a poté vložit do kapsy, neboť díky hřbetu vazby je v deskách k dispozici prostor pro přílohy o velikosti pouze 195 mm (šířka) x 297 mm (výška), přičemž příloha ve formátu A4 má rozměr 210 x 297 mm. Kapsa se dodává v nenalepenám stavu. Před nalepením kapsy do desek doporučujeme nejprve 1 čistý list papíru ohnout na polovinu a vložit do kapsy, vyzkoušet umístění kapsy na zadní vnitřní straně desek (klidně i pootočenou na výšku) a pak teprve kapsu do desek nalepit.

zákaznická a informační linka:
+420 777 050 777
  po-pá  8:00-20:00 hod.