Diplomové a bakalářské práce

Počet produktů: 9
       

  TISK PRÁCE (bez vazby)      +      TUHÉ DESKY a VAZBA PRÁCE       +       DOPLŇKY

Vážeme a tiskneme diplomové, bakalářské, absolventské, disertační, habilitační, závěrečné, maturitní a jakékoliv jiné práce
• DO 24 HODIN, • DO 2 DNŮ, • ekonomicky DO 3 DNŮ (provozovny Praha 2 - Moráň a Praha 8 - Florenc),
• DO 2 HODIN (běžně i jen do 30 minut, pouze provozovna Praha 8 - Florenc).
Pro případné dotazy volejte přímo zákaznický servis tel. 777 050 777, Po - Ne 8:00 - 20:00 hod.

Objednání práce:
pouze ON-LINE, objednávají se desky pro vazbu zvlášť a vlastní tisk práce zvlášt, tedy jako 2 samostatné položky, které postupně vložíte do nákupního košíku a poté dokončíte objednávku. Můžete si také napřed objednat pouze samotné desky (ušetříte, neboť delší termín výroby desek = levnější objednávka) a vlastní tisk práce si objednat až na poslední chvíli jako další objednávku (tisk je hotov do několika minut až desítek minut a je bez expresních příplatků), případně si svou práci můžete přinést již vytištěnou pouze ke svázání do připravených desek.
Design zlatého nebo stříbrného potisku tuhých desek si snadno připravíte v našem ON-LINE grafickém editoru, a to s libovolnými texty, logy i kresbami v libovolném uspořádání, počet řádků nerozhoduje a je BEZ PŘÍPLATKU !!.
Připravené vzory všech škol najdete zde. Vzory pravidelně a zdarma aktualizujeme podle pokynů studijních oddělení jednotlivých škol nebo podle Vašich poslaných pokynů z Vaší školy.

Způsoby vyzvednutí:
1) osobní vyzvednutí vyhotovených tuhých desek a vytištěné zatím nesvázané práce - čeká se na Vaši osobní závěrečnou kontrolu a případné vložení dalších donesených listů nebo záměny stránek před finálním svázáním a zalisováním - svázání po vašem příchodu na provozovnu je ihned na počkání a je v ceně desek.
Vyzvednutí na provozovnách:
- provozovna Praha 2, Na Moráni 17 (Karlovo náměstí), Po - Pá 9:00-17:30 hodin,
- v produkčním středisku Haron, Praha 8, Sokolovská 37 (modré číslo), 3 minuty chůze od metra Florenc B,C, vstup z ulice po zazvonění, Po-Pá 9:00-17:00, mimo tu dobu po domluvě na tel. 777 050 777.
2) Odesláním komplet svázané práce Českou poštou po celé ČR, AKCE DOPRAVA ZDARMA po celé ČR při objednávce nad 1000,- Kč a při platbě bankovním převodem, doručení se službou Balík do ruky je hned následující den od vyhotovení objednávky.