Tisk diplomové - bakalářské - závěrečné práce View full size

Tisk diplomové - bakalářské - závěrečné práce

Tisk vlastního obsahu Vaší závěrečné práce bez vazby do desek. Kvalitní digitální tisk ve fotokvalitě na bílý papír 80g/m2. Svázání práce do tuhých desek se objednává samostatně zde.

Pokud objednáváte více kusů vaší práce, tento počet zadejte do políčka Množství.

More details

95

tisk ihned (žádné příplatky)

20,00 Kč / 1 pc.
tax excl.
tax incl.

pc.


 • Hide PRICES by quantity   If you add more items to your cart, the amount will add up and you will get a lower price for a larger total quantity
Tisk diplomové - bakalářské - závěrečné práce
from (qty) discount cena bez DPH cena s DPH
5 pc. -20 % 14,55 Kč14.545454545455 16,00 Kč16
3 pc. -15 % 15,45 Kč15.454545454545 17,00 Kč17
2 pc. -10 % 16,36 Kč16.363636363636 18,00 Kč18
1 pc. 0 % 18,18 Kč18.181818181818 20,00 Kč20

Váš grafický návrh představuje Vaší diplomovou nebo bakalářskou práci uloženou jako vícestránkový soubor PDF. Tento soubor připojte do objednávky (nahrajte) nejlépe pomocí tlačítka: nahrát PDF soubor. Tento soubor může obsahovat až 400 stran, které mohou být černobílé (ve stupních šedi) i barevné. Rozměr dokumentu ve formátu PDF musí být ve velikosti A4, tedy v rozměru 210 x 297 mm. Dokument musí být již v čistém formátu A4 bez ořezových značek ! Prosíme používejte bezpodmínečně pouze formát PDF, který jako jediný zaručí naprosto shodné zobrazení na libovolném zařízení, shodné zformátování textů, shodnou grafickou úpravu, shodné vykreslení všech použitých písem ( i těch nestandardních a exotických, které máte pouze jen vy na svém počítači), neboť tento formát je právě k tomuto účelu vytvořen. Prosíme nedodávejte nám jiné soubory jako např. .DOC, .DOCX, .ODT a podobně, neboť u těchto souborů hrozí, že se odlišně zobrazí a vytisknou a tím se zcela ztratí vaše vynaložené úsilí do vytvoření a grafické úpravy vaší práce !!

POZOR na správné okraje !  Pamatujte, že vaše diplomová práce bude svázána. Po vnitřní straně, kde bude vazba, musí být vytvořen dostatečný okraj, mimimálně 2 cm a nejlépe o 1 cm větší než na vnější straně. Pokud bude vaše práce vytištěna jednostranně, u všech stran musí být tento větší vnitřní okraj nalevo. Pokud vaše práce bude vytištěna oboustranně, musí být tento větší vnitřní okraj vlevo u lichých stran a vpravo u sudých stran.

Vazba do desek se objednává samostatně zde: Vazba v tvrdých deskách se zlatým / stříbrným textem 

Prosím věnujte pozornost celkovému počtu listů vaší práce. 1 list je 1 arch papíru, který může být potištěn z jedné strany nebo z obou stran, 1 list může tedy obsahovat 1 nebo 2 vytištěné strany.

Pokud zvolíte  Uspořádání stránek: oboustranný tisk, Vaše práce bude mít:     počet listů =  celkový počet stran / 2

Pokud zvolíte  Uspořádání stránek: jednostranný tisk, Vaše práce bude mít:    počet listů = celkovému počtu stran.

To je důležité znát pro správnou volbu související Vazby diplomové /bakalářské /závěrečné práce, aby se práce ve Vašem počtu listů do vazby vešla (počet listů práce nesmí překročit maximální kapacitu vazby, jinak se Vaše práce do této vazby prostě nevejde).

After saving your customized product, remember to add it to your cart.

Text

* required fields

8 other products in the same category:

Previous
 • Svázání práce do tuhých desek s textem a logem

  Svázání...

 • Kapsa na CD/DVD samolepící

  Kapsa na...

 • Kapsa na přílohy samolepící

  Kapsa na...

 • Uložení souborů na CD

  Uložení...

 • Vazba v měkkých průhledných deskách Flex

  Vazba v...

 • Tisk etiket 118 mm na polep CD/DVD

  Tisk etiket...

 • Kroužková vazba drátěná / plastová

  Kroužková...

 • Příplatek za 100g/m2 matný nebo lesklý papír

  Příplatek za...

Next