razítková barva v lahvičce, barvy ze vzorníku

Běžná razítková barva na bázi vody. Nevysychající, univerzální, vhodná pro kancelářské použití, zejména jako náplň kancelářských razítkových podušek. Obsah 25ml. Hmotnost 40g. Typ 7010.

Více informací

115

zakladní barvy skladem, ostatní barvy do 3 dnů

115,00 Kč / 1 ks
bez DPH
včetně DPH

ks


Běžná razítková barva na bázi vody. Nevysychající, univerzální, vhodná pro kancelářské použití, zejména jako náplň kancelářských razítkových podušek. Obsah 25ml. Hmotnost 40g.

Hrdlo lahvičky je vybaveno kapací koncovkou a proto se barva velmi jednoduše aplikuje pouhým nakapáním na barvící polštářek (stačí několik kapek, barva se na polštářku během chvilky rozpije po celé jeho ploše).

Razítková barva na bázi vody napuštěná v barvícím polštářku funguje na principu pojímání atmosferické vlhkosti, takže barva v podušce nevysychá, pouze při razítkování postupně v podušce řídne (podobně, jako když ždímete houbu). Opakovaným dokapáváním barvy do barvícího poštářku tak můžete udržovat své razítko ve vynikající kondici s bezvadným otiskem. Pokud opravdu hodně razítkujete, náhradní barva v lahvičce je pro vás ta nejlepší správná volba.


Vzorník razítkových barev:

paleta MCI barev

2 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

  • razítková PANTONE barva v lahvičce 25ml

    razítková...

  • Poduška pro nesamobarvící razítka, 160x90 mm

    Poduška pro...